O mnie

Posiadam wykształcenie filologiczne (magister Filologii Romańskiej – Uniwersytet Śląski) oraz pedagogiczne (dyplom Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych – Cieszyn). Zdobyłam szerokie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży szkolnej, dorosłych w przedziale wiekowym 18-70 lat. Do każdego podchodzę indywidualnie, dostosowując zajęcia do poziomu i możliwości.
Chcę dzielić się z Wami tym wszystkim, co sama otrzymałam przy okazji nauki języków. Dlatego więc zależy mi na Waszym zadowoleniu. Nie tylko na efektach, co najistotniejsze, ale też na miłych odczuciach związanych z nauką. Dlatego też przykładam dużą wagę do atmosfery, tak, by nawet te trudniejsze momenty w procesie nauki nie stały się zniechęcające. Musi być przyjemnie, w towarzystwie filiżanki kawy/herbaty oraz ciasteczek😊
Nauczanie języków jest moim głównym zajęciem, nie dodatkowym, dlatego możecie mieć pewność, że każde spotkanie będzie przygotowane specjalnie dla Was.
Lekcje odbywają się u mnie w domu (Międzyświeć/Bładnice), lub w klimatycznym domku w ogrodzie w Ustroniu Hermanicach. Dojazd do ucznia pozostaje kwestią do uzgodnienia.

LINGVIA Agnieszka Wisełka

Beskidzka 106, Międzyświeć

Malinowa 11, Ustroń

782 208 667

awiselka@yahoo.com

Napisz do mnie wiadomość

1 + 5 =